ye-logo.v1.2

У Славуті лікарня переповнена хворими на COVID-19

Здоров'я 2077
Хворих на COVID-19 із Славути перенаправляють у сусідні райони
Хворих на COVID-19 із Славути перенаправляють у сусідні райони. Фото: slavuta-mvk.gov.ua

Медзаклад завантажений на 99%.

У Хмельницькій області лікарні працюють у режимі завантаженості. Як повідомив перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш сьогодні, 2 листопада, під час брифінгу, найскладніша ситуація у Славутській центральній районній лікарні.

«Не проста ситуація залишається у Славутській центральній районній лікарні, де заклад на 99% завантажений хворими на COVID-19. Пацієнти з цього регіону спрямовуються на лікування у шепетівську та нетішинську лікарні. Досить завантажена і Городоцька центральна районна лікарня – 93%. Якщо заклад буде переповнений, то пацієнтів направлятимуть у Дунаївці. Залишається складна ситуація у Хмельницькій міській лікарні – 97% завантаженості та Хмельницькій інфекційній лікарні – 84%. Зараз завершуємо підводити кисень у додаткові приміщення Хмельницької міської лікарні, які будуть найближчим часом розгорнуті», - зазначив Роман Борисович.

За його словами, загальна завантаженість закладів охорони здоров'я по області хворими на коронавірусну інфекцію складає 66%. На лікуванні в них перебуває 983 особи із підтвердженим COVID-19 та 365 особи з підозрою.

«Продовжуємо тестування хворих. Станом на сьогодні лабораторний центр вийшов на 1200-1300 досліджень на добу. Це дає можливість протягом доби отримати результат. Якщо біоматеріал був доставлений до 16.00 години, то людина у той же день отримає результат. Якщо ж після 16.00 - наступного дня», - каже Роман Примуш.

Наразі обласний лабораторний центр знову розпочав робити тести на коронавірус на платній основі. Послугу тимчасово призупиняли через велике навантаження на лабораторію.

Читайте також: На Хмельниччині в одному з районів усі школи перевели на дистанційку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую