ye-logo.v1.2

На Хмельниччині можуть змінити лікувальний заклад, де приймають вагітних із COVID-19

Здоров'я 1942
Маршрутизацію вагітних із коронавірусом можуть змінити
Маршрутизацію вагітних із коронавірусом можуть змінити. Фото: ілюстративне pixabay.com

Про це розповів перший заступник голови ОДА Роман Примуш.

Наразі на Хмельниччині вагітних з коронавірусною інфекцією приймають у Хмельницькому міському перинатальному центрі. Однак цей лікувальний заклад й досі не включений до переліку місць, які визначені для прийому коронахворих. Як сьогодні, 2 листопада, розповів перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш, через це приймати пологи у породіль, інфікованих коронавірусом, ймовірно будуть в іншому лікувальному закладі.

«Ми направляли пропозицію щодо включення його в перелік «ковідних» закладів. Поки що Міністерство охорони здоров’я його не включило до таких закладів. Звичайно, медики які працюють з хворими, мають право на відповідну доплату. Цього тижня з приводу питання щодо перинатального центру у нас буде відповідна онлайн-нарада з Міністерством. Сподіваємося, що найближчим часом ми їх переконаємо, - зазначив він. - Якщо ні, тоді ми будемо змінювати маршрутизацію хворих в інший заклад, який уже включений і може надавати допомогу хворим на COVID-19 (мається на увазі акушерського профілю)».

Нагадаємо, наразі на Хмельниччині призупинили розгортання лікарень, які приймають хворих на коронавірус. Далі збільшення ліжкомісць буде здійснюватися за рахунок внутрішніх резервів закладів, які вже розгорнуті залежно від того, на якій території буде у цьому необхідність.

Тим часом коронавірус на Хмельниччині подовжує поширюватися. Нові випадки захворювання фіксують по всіх районах області та у різних сферах. Активно інфекція поширється у закладах соціального захисту та в інтернатних установах. Водночас в закладах освіти за минулий тиждень захворіли 299 працівників закладів освіти та учнів навчальних закладів. Внаслідок цього в деяких громадах, за рішенням органів місцевого самоврядування, школи перейшли на дистанційне навчання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую