ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині призупинили розгортання лікарень, які приймають хворих на коронавірус

Здоров'я 5916
У Хмельницькій області зареєстровано понад 15 тисяч лабораторно підтверджених випадків COVID-19
У Хмельницькій області зареєстровано понад 15 тисяч лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Фото: ілюстративне unsplash.com/

Завантаженість лікарень з інфікованими Covid-19 та пацієнтами з підозрами складає 61,7%.

На території області розгорнули ще один заклад охорони здоров’я, в якому лікуватимуть інфікованих Covid-19. Хворих відтепер приймають у Полонській центральній районній лікарні. Про це розповів сьогодні, 28 жовтня, під час брифінгу перший заступник голови ОДА Роман Примуш. Також, як зазначив посадовець, розгортання лікарень на Хмельниччині для боротьби з коронавірусом поки що призупиняється.

«На сьогоднішній день розгорнули ще один заклад - Полонську центральну районну лікарню на 80 ліжкомісць. Далі збільшення ліжкомісць буде здійснюватися за рахунок внутрішніх резервів закладів, які вже розгорнуті залежно від того, на якій території буде у цьому необхідність, - пояснив Роман Примуш. - На даний момент по області завантаження ліжкомісць складає 61,7%. Це хворі на коронавірус і ті, що з підозрою».

За словами Романа Борисовича, на сьогодні відомо про 385 нових випадків захворювання. Водночас ще 114 людей подолали хворобу.

Нагадаємо, вчора на Хмельниччині було зафіксовано 11 летальних випадків внаслідок ускладнень, викликаних коронавірусом.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую