ye-logo.v1.2

В інтернатах Хмельниччини фіксують спалахи коронавірусу

Здоров'я 1400
У Дев'яти інтернатах Хмельниччини виявлено значну кількість інфікованих коронавірусом
У Дев'яти інтернатах Хмельниччини виявлено значну кількість інфікованих коронавірусом. Фото: ілюстративне pixabay.com

Захворювання активно поширюється у закладах закритого типу.

Коронавірус на Хмельниччині подовжує поширюватися. Нові випадки захворювання фіксують по всіх районах області та у різних сферах. Про це сьогодні, 2 листопада, розповів перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

«У закладах соціального захисту та в інтернатних установах у нас продовжують з’являтися нові випадки захворювання. Маємо зараз дев’ять інтернатних закладів, в яких поширюється захворювання. Інфіковано 65 підопічних і 16 працівників», - повідомив Роман Примуш.

За його словами, найскладніша ситуація із захворюваністю на COVID-19 наразі у Смотрицькому будинку-інтернаті, Китайгородському будинку-інтернаті для громадян похилого віку, Меджибізькому дитячому будинку-інтернаті, Виноградівському психоневрологічному будинку-інтернаті.

«Наразі майже у всіх колективах є випадки захворювання на COVID-19 .Серед них є державні підприємства. У тому числі завод «Новатор», органи прокуратури, центри зайнятості», - додав він.

Водночас в закладах освіти продовжують фіксувати нові випадки захворюваності на коронавірусну інфекцію. Так, за минулий тиждень захворіли 299 працівників закладів освіти та учнів навчальних закладів. Внаслідок цього в деяких громадах, за рішенням органів місцевого самоврядування, школи перейшли на дистанційне навчання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую