ye-logo.v1.2

Уряд спрямував додаткові кошти медзакладам Хмельниччини для боротьби з COVID-19

Здоров'я 2239
На забезпечення подачі кисню Хмельницькій області Хмельниччині виділили понад 23 мільйони гривень
На забезпечення подачі кисню Хмельницькій області Хмельниччині виділили понад 23 мільйони гривень. Фото: ілюстративне pixabay.com

Частина коштів буде витрачена на забезпечення подачі кисню.

На черговому засіданні члени Кабміну прийняли постанову, яка стосується виділення коштів з державного бюджету для протидії COVID-19. З них левову частину спрямували на розв’язання проблеми забезпечення киснем пацієнтів з коронавірусом. Крім того, виділено кошти на придбання іншого необхідного обладнання.

Згідно з текстом постанови Кабміну від 11 листопада, урядовці погодили розподілити субвенцію місцевим бюджетам на забезпечення подачі кисню ліжковому фонду закладів охорони здоров’я, які залучені до боротьби з коронавірусом. Загалом на цю потребу з державного бюджету було виділено 1 мільярд 466 мільйонів 613 тисячі 300 гривень. З цієї суми Хмельницька область отримає 23 мільйони 371 тисячу 500 гривень.

Також Кабмін погодив надання субвенції з державного бюджету на забезпечення деяких заходів для протидії коронавірусу. Зокрема, на закупівлю обладнання необхідного для своєчасного реагування на спалахи COVID-19 та на забезпечення закладів охорони здоров’я розхідними матеріалами для виявлення у крові антитіл до коронавірусу. На ці цілі загалом по Україні виділено 259 мільйонів 172 тисячі гривень.

Хмельницькій області урядовці погодили виділити 5 мільйонів 462 тисячі 200 гривень. З них 4 мільйони 350 передбачено для придбання обладнання, а 1 мільйон 112 тисяч 200 гривень — забезпечення розхідними матеріалами для виявлення у крові антитіл до коронавірусу.

До теми: Хмельницька інфекційна лікарня придбала кисневі концентратори, а Городоцька — кисневу станцію

Нагадаємо, на черговому засіданні Кабміну урядовці також запровадили карантин вихідного дня. Таким чином у суботу та неділю закладам громадського харчування буде заборонено приймання відвідувачів. Дозволено лише доставка їжі та продаж її на виніс. Це ж стосується роботи торгово-розважальних центрів та інших закладів торгового та побутового обслуговування громадян. Виключенням з цього правила є магазини та супермаркети, в яких 60 відсотків торговельної площі передбачена для реалізації харчів, пального, медикаментів, ветеринарної продукції. Заборонено й роботу закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів. Втім, карантин вихідного дня не передбачає додаткових заборон щодо роботи громадського транспорту.

Крім того, уряд скасував адаптивний карантин та запровадив загальнонаціональний. Це означає, що в Україні почали діяти обмеження, які запроваджувалися лише у «помаранчевих» зонах. Тобто в країні скасований поділ на території з «кольоровими» рівнями епідеміологічної небезпеки.

Читайте також: Робота речового ринку під час карантину вихідного дня: позиція голови Хмельницької ОДА

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую