ye-logo.v1.2

На Хмельниччині кількість госпіталізованих з Covid-19 стабільна три тижні поспіль

Здоров'я 2657
На лікуванні в медзакладах з підтвердженим діагнозом перебувають 1040 осіб
На лікуванні в медзакладах з підтвердженим діагнозом перебувають 1040 осіб. Фото: ілюстративне focus.de

До кисню в медзакладах під’єднані 1687 ліжок.

Захворюваність на коронавірусну інфекцію на Хмельниччині продовжує зростати. Щоправда, за словами першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Романа Примуша, сплесків хвороби covid-19 не спостерігають вже протягом трьох тижнів. Про це він повідомив учора, 23 листопада, під час брифінгу.

«Є як певна динаміка зростання кількості хворих, так і тих, котрі одужують. До прикладу, якщо на вихідні зафіксували 718 хворих, то одужавши майже так само – 726. Якщо ж проаналізувати ситуацію, яку ми маємо з covid-19 у розрізі тижнів, то фактично протягом останніх трьох - захворюваність практично на одному рівні: за минулий тиждень було зафіксовано 3372 випадки хвороби, 3592 випадки - у попередній та 3341 випадок – двома тижнями раніше», - зазначив Роман Примуш.

Що стосується лікування хворих на коронавірусну інфекцію, та завантаженості ліжкового фонду, то станом на понеділок 24 листопада на Хмельниччині для хворих на Covid-19 є 2305 ліжок.

«За минулий тиждень ще встановили 324 нових кисневих точки. Тож наразі вже маємо 1687 ліжок з киснем. Це дуже хороший показних з огляду на те, що зараз на лікуванні з підтвердженим діагнозом перебувають 1040 осіб та 238 – з підозрою на Covid-19», - додає Роман Примуш.

Він також уточнив, що кількість осіб, які потребують лікування в медзакладах, як і рівень захворюваності, протягом останнього часу стабільна і не зростає. Зокрема, третій тиждень поспіль кількість хворих, яких госпіталізують до стаціонару, - на рівні 1300 осіб.

Читайте також: Жителів області почали штрафувати за відсутність або неправильне носіння маски

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую