ye-logo.v1.2

Першу партію вакцин «Pfizer» Україна отримає всередині лютого — Максим Степанов

Здоров'я 1948
За словами Максима Степанова, Україна отримає вакцини у першій хвилі їх розподілу
За словами Максима Степанова, Україна отримає вакцини у першій хвилі їх розподілу. Фото: ілюстративне pixabay.com

Державна комісія з ТЕБ і НС вже схвалила календарний план вакцинування населення від коронавірусу.

Сьогодні, 30 січня, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що всередині лютого країна отримає першу партію вакцин проти коронавірусу. Це будуть препарати виробництва американської фармацевтичної компанії «Pfizer». Їх Україна має їх отримати від Глобальної ініціативи «Gavi COVAX». Про це урядовець написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Сьогодні нам надійшло підтвердження від Глобальної ініціативи «Gavi COVAX», що Україна увійшла в перелік країн, яким нададуть вакцини від COVID-19 у першій хвилі розподілу, — пише Максим Степанов. — Для початку першої хвилі вакцинації вже підтверджено постачання 117 тисяч доз вакцин компанії «Pfizer». Їх постачання в Україну почнеться у середині лютого».

Також міністр додав, що наступний етап постачання вакцин в Глобальної ініціативи відбуватиметься зі середини лютого до кінця другого кварталу цього року. Заплановано, що за цей час Україна отримає від 2,2 мільйона до 3,7 мільйона доз вакцин шведсько-британської фармацевтичної компанії «AstraZeneca».

А напередодні, 29 січня, відбулося перше у цьому році засідання державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зокрема, її члени схвалили календарний план безкоштовного вакцинування українців від коронавірусу. Цей процес відбуватиметься поетапно. Про це повідомила пресслужба Кабміну.

«Вакцинування населення складатиметься з п’яти етапів», — прем’єр-міністр. Інфографіка: пресслужби Кабміну

«Вакцинування населення складатиметься з п’яти етапів», — прем’єр-міністр. Інфографіка: пресслужби Кабміну

«Вакцинування людей повинне розпочатись у лютому. У нас є затверджений Національний план, який визначає п’ять етапів вакцинації. Усе це має бути зображено в календарному плані на цей рік. Зокрема, хто, коли й де зможе безкоштовно отримати ефективну вакцину від коронавірусу», — зазначив під час засідання комісії з ТЕБ і НС прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте також: Симптоми схожі: лікарі радять людям з ГРВІ не відмовлятися від тестування на COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую