ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі медики «швидкої» влаштували танцювальний флешмоб

Здоров'я 2157
У танцювальному флешмобі взяли участь півтора десятка працівників «швидкої»
У танцювальному флешмобі взяли участь півтора десятка працівників «швидкої». Фото: скрін з відео

Танцювали на трьох різних локаціях.

Хмельницькі медики «швидкої» приєдналися до Всеукраїнського танцювального флешмобу. Його приурочили до відзначення Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги, який відзначають сьогодні, 27 травня.

Цьогоріч служби екстреної медичної допомоги вирішили об’єднатися у спільний танець під ритм Jerusalema Dance Challenge. Цей танцювальний флешмоб, до речі, з’явився в час пандемії Covid-19 і має на меті підтримати всіх, хто постраждав через поширення коронавірусної інфекції.

Як розповіла сайту «Є» Лариса Чубенко, заступниця директора Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, у танцювальному флешмобі прийняли участь понад півтора десятка працівників «швидкої», а також їхні діти. Станцювали вони на трьох локаціях: на території Хмельницького аеропорту, Ботанічного саду Хмельницького національного університету та біля Хмельницької служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

До речі, ініціювала проведення такого масштабного конкурсу-флешмобу Всеукраїнська рада реанімації.

Всі відеоролики створені фахівцями системи екстреної медичної допомоги із записом челенджу будуть доступні вже сьогодні на телеграм каналі Всеукраїнської ради реанімації за активним посиланням t.me/vrr_info

Саме тут з 28 травня відбуватиметься голосування, під час якого оберуть кращий колектив, який прийняв участь у танцювальному флешмобі. Результати оголосять 2 червня.

Давайте підтримаємо хмельничан.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую