ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому створили премію для кращих медиків

Здоров'я 5531
Розмір одноразової премії для кращих медиків становить 20 тисяч гривень
Розмір одноразової премії для кращих медиків становить 20 тисяч гривень. Фото: ілюстративне з архіву редакції

До святкування Дня міста для її вручення буде відібрано двадцять лікарів і медичних працівників.

Днями депутати Хмельницької міської ради підтримали створення нової премії для відзначення кращих медиків громади. Її вручатимуть щорічно під час святкування Дня міста.

Як зазначив начальник міського управління охорони здоров’я Борис Ткач, за результатами роботи конкурсного комітету буде визначено двадцятьох лауреатів у двох номінаціях. А саме: «Найкращий лікар» і «Найкращий медичний працівник» (акушер, фельдшер, медична сестра, санітар). Кожному буде вручено одноразову премію міського голови. Її розмір складає 20 тисяч гривень.

Згідно з проголосованим рішенням міської ради, премію призначатимуть медикам, які працюють у сфері охорони здоров’я не менше, як три роки. Їх відзначатимуть за вагомий внесок у розвиток медичної галузі та зміцнення здоров’я населення громади, високу професійну майстерність, сумлінне виконання посадових обов’язків, впровадження інноваційних технологій і вагомий внесок у підготовку медичних кадрів.

Претендентів на отримання цієї премії мають висувати колективи закладів охорони здоров’я. Їх розглядатиме конкурсна комісія, перелік представників якої ще має затвердити виконавчий комітет.

«Раніше премії у нас отримували премії кращі митці, спортсмени та освітяни, а медики — ні. Для них були лише грамоти, подарунки та дошка пошани, — пояснює Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. — Вперше подібну премію спробували запровадити торік. Однак, зважаючи на важливість системи охорони здоров’я, вирішили зробити її щорічною».

Він додав, що у наступні роки кількість лауреатів премії та її розмір можуть збільшуватися.

Читайте також: Центр вакцинації у Хмельницькому зробив понад 800 щеплень за перший день роботи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую