ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Спалах захворювання в хмельницькій школі: до лікарні потрапили ще п'ятеро осіб

Здоров'я 4107
В міському Департаменті освіти та науки кажуть, що симптоми хвороби проявилися і в учнів, які не харчувалися сніданком в школі
В міському Департаменті освіти та науки кажуть, що симптоми хвороби проявилися і в учнів, які не харчувалися сніданком в школі. Фото: з архіву

За інформацією Департаменту освіти та науки Хмельницької територіальної громади, крім дітей, госпіталізували також також маму школяра.

До 14-ти зросла кількість школярів, які потрапили до інфекційної лікарні після спалаху поки невідомого захворювання в навчально-виховному об’єднані №1, що у Хмельницькому. Про це повідомляють в Департаменті освіти та науки Хмельницької територіальної громади. Також до медзакладу госпіталізували одного дорослого – маму захворілого школяра.

«Станом на 18-у годину в міську інфекційну лікарню госпіталізовано 14 дітей з НВО №1 та одного дорослого – це мати захворілого школяра. У двох підтверджено COVID-19. За інформацією головного лікаря Хмельницької інфекційної лікарні Оксани Піддубної, стан дітей стабільний, самопочуття тих, хто поступив вчора, покращується», - зазначають в Департаменті .

Також додають, що вивчаючи обставини ситуації, з’ясували, що симптоми хвороби проявлялися і в учнів, які не харчувалися сніданком в школі.

«Чекаємо результатів досліджень. За інформацією лабораторного центру перші результати будуть орієнтовно у понеділок», - додають в міському Департаменті освіти.

Нагадаємо, 7 вересня, деякі школярі закладу почали почуватися зле після харчування у школі. На учорашній день було госпіталізовано четверо дітей до лікарні. Ще низка дітей з поганим самопочуттям та схожими симптомами перебували вдома під наглядом сімейних лікарів. Сьогодні на ранок госпіталізованих школярів було десятеро.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую