ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Можливе отруєння дітей в школі Хмельницького: що відомо

Здоров'я 16270
Наразі навчання в закладі не припинене
Наразі навчання в закладі не припинене. Фото: з архіву

На 10-у годину ранку у школі відсутні третина учнів.

У школярів 1-4 класів навчально-виховного об’єднання НВО №1, що в Хмельницькому, підозрюють масове отруєння. Як розповів сайту «Є» батько першокласниці, його дитина стала почуватися зле учора пообіді, а вже вночі почалася рвота. Додає, наразі батьки повідомляють масове нездужання дітей та пов’язують його з харчуванням у школі.

Ситуацію з можливим отруєнням сайту «Є» прокоментувала керівниця Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст.

«За останньою інформацією на 10-у годину ранку госпіталізовано четверо дітей. Їх стан задовільний, повідомляють лікарі, - каже Надія Балабуст. – Решта дітей, які почуваються зле, лікуються в домашніх умовах під наглядом сімейних лікарів. Причини нездужання дітей нам поки не відомі».

Також додає, серед тих, в кого є ознаки отруєння, це діти 1-4-х класів шкільного підрозділу НВО. У малюків, які перебувають в частині дошкільного закладу, фактів отруєння не зафіксовано.

Наразі у закладі вже працюють спеціалісти Держпродспоживслужби та регіонального лабораторного центру, котрі відібрали зразки харчових продуктів, питної води, змивів, обстежують персонал. Також в закладі, за словами очільниці департаменту, проводять посилені дизінфекційні заходи.

На момент публікації, за словами Надії Балабуст, навчання в закладі не припинене.

«Діти в школі є, але їх небагато, - додає вона. – з 602 дітей 232 дитини відсутні сьогодні через хворобу. Однак ми не можемо сказати, скільки відсутні саме через можливе отруєння, а скільки через інші хвороби».

Нагадаємо, новозбудований корпус НВО №1 відкрили цього року, 1 вересня. Він розташований в мікрорайоні Виставка. У закладі навчається близько тисячі діток – дошкільнят і учнів початкової школи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую