ye-logo.v1.2

В Сатанові зведуть сучасний лікувальний профілакторій

Здоров'я 5045

Хмельниччина планує розширити мережу оздоровчих закладів. Зараз визначаються із земельною ділянкою на якому зведуть лікувально-реабілітаційний комплекс

20 липня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Леоніда Гураля відбулось засідання комісії при ОДА з питань вибору місць для будівництва нових і розширення діючих санаторно-курортних і оздоровчих закладів на території курорту Сатанів.
Метою зустрічі стало погодження земельної ділянки в селищі Сатанів під зведення сучасного лікувального профілакторію, аналогів якому ще не має в Україні.
Для цих цілей було створено і зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю «Діагностичний лікувально-реабілітаційний комплекс «Джерела Поділля».
На сьогодні, ділянка, на якій планується будівництво перебуває у власності Ярмолинецького лісового господарства. Територія знаходиться в лісовій зоні, є вільною від забудови. Основною умовою зведення профілакторію є максимальне збереження лісових насаджень.
Комплекс «Джерела Поділля» буде розрахований на 800 місць та надасть майбутнім гостям усе необхідне для приємного відпочинку та лікування.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую