ye-logo.v1.2

Стафілокок і кишкову паличку знайшли на підприємстві, яке постачає м’ясо до хмельницьких лікарень і шкіл

Здоров'я 2859
Небезпечні бактерії виявили на поверхнях, що контактують з м
Небезпечні бактерії виявили на поверхнях, що контактують з м'ясом. Фото: consumerhm.gov.ua

Також на підприємстві була організована незаконна бійня тварин.

На підприємстві, яка є постачальником м’ясної продукції до харчоблоків освітніх та медичних закладів Хмельницького, виявили значні порушення гігієнічних вимог. Під час перевірки м’ясопереробного підприємства «Агропродукт» в селі Грузевиця Хмельницького району у змивах з поверхонь, що контактують з харчовими продуктами виявлено коагулазопозитивний стафілокок, бактерії групи кишкової палички. Про це повідомили в обласному управлінні Держспоживслужби.

«Постачання харчових продуктів зазначеним оператором ринку до шкіл, садочків та лікарень здійснювалось за результатами проведених тендерних закупівель. Враховуючи вищевикладене, зазначені порушення можуть призвести до виникнення харчових отруєнь, створюють загрозу життю та здоров’ю громадян, а особливо під загрозою вразливі верстви населення – діти та особи, які перебувають на лікуванні», - йдеться у повідомленні.

Як пояснюють у пресслужбі, порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів (якщо це створює загрозу для життя та здоров’я людини) тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі десяти мінімальних заробітних плат (65 тисяч гривень), на фізичних осіб – підприємців – у розмірі шести мінімальних заробітних плат (39 тисяч гривень).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую