ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коронавірус на Хмельниччині: хто найчастіше звертається до лікарів

Здоров'я 2924
Впродовж минулого тижня в області підтвердили 877 нових випадків COVID-19
Впродовж минулого тижня в області підтвердили 877 нових випадків COVID-19. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Наразі однією з найпоширеніших модифікацій COVID-19 залишається Омікрон.

На Хмельниччині продовжує зростати рівень захворюваності на коронавірус. Впродовж останнього тижня медики зареєстрували 877 нових випадків захворювання, що на понад три сотні більше, ніж до того. Тож працівники Хмельницької інфекційної лікарні попереджують, що загроза не минула, адже COVID-19 нікуди не зник. Нині у групу ризику потрапляють люди, які раніше на нього не хворіли.

За інформацією Хмельницької інфекційної лікарні, наразі найчастіше до лікарів звертаються люди, які раніше не хворіли на коронавірус. Інша частина — хворіли один раз, а тепер інфікувалися повторно.

«Тобто модифікація вірусу Омікрон все-таки «пробиває» імунітет навіть тих, хто вже хворів. Проте є деякий відсоток людей, які хворіють втретє та навіть вчетверте. Найбільш ризиковою для медиків категорією можна назвати тих, хто досі не хворів на COVID-19. Особливо це стосується пацієнтів зі супутніми захворюваннями: цукровий діабет, хвороби серцево-судинної системи, онкологічні захворювання», — зазначили в лікарні.

Трьома найбільш поширеними симптомами захворювання на COVID-19 є лихоманка, сухий кашель і втома. Також можливі: вологий кашель, ускладнене дихання, більш у горлі, головний біль, біль у м’язах, озноб, нудота й блювання, закладеність носа. У деяких людей можуть спостерігатися діарея, кровохаркання, почервоніння та запалення очей.

На Хмельниччині продовжує зростати захворюваність на коронавірус

Згідно з останнім звітом Центру громадського здоров’я України, впродовж 34-го тижня, 22-28 серпня, на Хмельниччині підтвердили 877 випадків інфікування коронавірусом. Це на 315 більше, ніж попереднього.

Також впродовж цього часу від ускладнень коронавірусу померли двоє мешканців краю. Натомість 445 подолали цю хворобу.

А загалом від початку світової пандемії на території області зареєстровано 214 тисяч 301 випадок інфікування, з яких 209 тисяч 210 людей одужали й 3 тисячі 845 померли.

Яка ситуація в Україні

Загалом в Україні протягом 22-28 серпня медики зафіксували 11 тисяч 437 інфікованих коронавірусом. Це на 2 тисячі 324 більше, ніж попереднього тижня. Найбільше виявлено у Тернопільській (1 тисячу 196 випадків), Вінницькій (940 випадків), Хмельницькій (877 випадків), Чернівецькій (872 випадки), Сумській (862 випадки) областях.

На жаль, впродовж минулого тижня від ускладнень COVID-19 в країні померли 38 людей. А одужали — 5 тисяч 383 українців.

А від початку пандемії в Україні захворіли 5 мільйонів 56 тисяч 378 людей, з яких 4 мільйони 927 тисяч 508 одужали й 108 тисяч 841 померли.

Читайте також: Мастопатія: що її провокує, які симптоми та як лікувати

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую