ye-logo.v1.2

У Хмельницькій міській лікарні з’явилося нове обладнання

Здоров'я 3436
Гуманітарний вантаж надійшов з Ватикану та Іспанії
Гуманітарний вантаж надійшов з Ватикану та Іспанії. Фото: скрін з відео

Апаратуру передали закордонні благодійники.

УЗД-апарт, операційний стіл та кардіомонітори нещодавно отримала Хмельницька міська лікарня. Цю гуманітарну допомогу медичному закладу передали з Іспанії. Також підтримали лікарню і благодійники з Ватикану. Вони надали одноразові халати, перев’язувальні матеріали та атравматичні голки.

Більше про нове обладнання у сюжеті ТРК «Місто».

«Близько місяця тому в нас у лікарні були представники місії з Ватикану. Передивилися лікарню і надали нам гуманітарну допомогу, яку доправив благодійний фонд з міста Бердичева, - розповідає заступниця медичного директора з медсестринства Наталія Тоцька Благодійники одноразову халатики, катетори, перев’язувальні матеріали та атравматичні голки. Все це вже використовується в роботі. Перев’язувальний матеріал нам дуже потрібний. Він нам вивільняє час. Якщо вони робляться на заводі, то там довгий термін придатності – майже 5 років. Те, що в нас стерилізується, вона має обмежений термін придатності – три дні. Тепер ми можемо в будь-який час відкрити і одразу використовувати».

Крім цієї допомоги медзаклад отримав ще один гуманітарний вантаж. Благодійники з Іспанії передали УЗД, рентген-апарати, операційний стіл, кардіомонітори та наркозно-дихальний апарат. Зараз проводяться роботи з технічної підготовки. Незабаром апаратуру налагодять і підключать.

Читайте також: Хмельниччина отримала автомобілі швидкої від закордонних благодійників

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую