ye-logo.v1.2

У Хмельницькому можна безкоштовно зробити тест на ВІЛ

Здоров'я 2593
Пройти тестування на ВІЛ, а також гепатити В та С, у Хмельницькому можна буде до 20 травня включно
Пройти тестування на ВІЛ, а також гепатити В та С, у Хмельницькому можна буде до 20 травня включно. Фото: з відкритих джерел pixabay.com

Повноцінно жити з позитивним ВІЛ-статусом можна, говорять спеціалісти, якщо вчасно його виявити.

У Хмельницькому можна буде пройти тестування на ВІЛ, а також гепатити В та С. Як зазначають у пресслужбі Хмельницької міської ради, зробити це можна впродовж цього тижня, до 20 травня включно: безкоштовно та конфіденційно у вашого сімейного лікаря за попереднім записом.

Як зазначають спеціалісти, повноцінно жити з позитивним ВІЛ-статусом можна, якщо вчасно виявити вірус та розпочати прийом препаратів антиретровірусної терапії, дія яких не дозволить вірусу розвиватися у вашому організмі.

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України від початку року станом на 1 квітня в країні було зареєстровано 795 випадків захворювання на СНІД. Найвищій рівень поширеності захворювання в Одеській, Дніпропетровській та Миколаївській областях. Зростає показник захворюваності і у Хмельницький області, в порівняні з минулорічними даними. Велика частка зараження вірусом імунодефіциту припадає на статевий шлях (майже 74%), проте зберігається актуальність зараження ін’єкційним способом (25%).

Додамо, що проведення Дня пам’яті померлих від СНІДу було засновано за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я. Основною метою є привернення уваги населення до цієї проблеми, профілактики цього захворювання, а також знайти методи соціалізації для тих, хто вже отримав статус «ВІЛ - інфікованого».

За довгі роки існування з цим захворюванням поруч, людство довело, що залишатися стійким до ВІЛ-інфекції можна. Але для цього необхідно точно знати чи є вірус імунодефіциту у вашому організмі. З цим допомагає експрес-тест для діагностики ВІЛ: достатньо лише 15 хвилин вашого часу, щоб зробити правильний крок, розпочавши лікування.

Читайте також: У Хмельницькій дитячій лікарні вперше прооперували пацієнтів з вродженими вадами серця

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую