ye-logo.v1.2

У Хмельницькому військовому госпіталі відкрили нову операційну

Здоров'я 1459
Реконструкція тривала менше року
Реконструкція тривала менше року. Фото: скрін з відео

У закладі щодня оперують 10-15 військових.

За півтора року повномасштабної війни дві операційні зали у Хмельницькому військовому госпіталі постійно були завантаженими, тож виникла потреба у створенні нового блоку травматології. Вчора, 18 серпня, нову операційно урочисто відкрили. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», реконструкцію практично з нуля зробили за кошти з бюджету громади.

«Повністю зроблено відновлення всього операційного блоку з відповідним обладнанням. За понад 9 мільйонів гривень ми отримали новий сучасний якісний оперативний блок для наших поранених військовослужбовців. Крім того, для усього корпусу ми забезпечили альтернативне електропостачання. Побудували підстанцію, зробили нову вентиляцію з кондиціонуванням», - розповів міський голова Олександр Симчишин.

Також для закладу придбали сучасне медичне обладнання. Із закупівлею портативного рентгену для видалення металевих уламків та відновлення кісток допомогли волонтери.

Наразі новий операційний блок травматологічного відділення відповідає усім європейським стандартам.

«Тут будуть відбуватися хірургічні обробки ран пораненим, заміна методу фіксації, ендо-, відеоскопічні оперативні втручання на суглобах колінних, плечових, гомілкоступневих. Обладнання, яке тут є, дає нам можливість це робити швидко та ефективно», - говорить начальник травматологічного відділення Андрій Щудляк.

У госпіталі є три військових травматолога, один з яких перебуває на передовій. Проводять тут операції й хірурги інших медичних закладів Хмельницького.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую