ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: хто частіше хворіє та чи є летальні випадки

Здоров'я 2350
Наразі симптоми при covid-19 такі ж, як і при гострих респіраторних вірусних інфекціях
Наразі симптоми при covid-19 такі ж, як і при гострих респіраторних вірусних інфекціях. Фото: з архіву

Щотижня в області реєструють 200-300 випадків коронавірусної інфекції.

Сплеску рівня захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції на Хмельниччині поки не спостерігають. Хоча й щотижня хворих більшає, епідеміологічний поріг наразі не підвищений.

Як повідомляють в Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб, протягом останнього тижня в області на грип та ГРВІ, у тому числі на covid-19, захворіли майже 5 з половиною тисяч людей. Те, що ковід, як кажуть, нікуди не зник, підтверджують лікарі: щотижня в області вони реєструють 200-300 випадків коронавірусної інфекції.

«Переважно на covid-19 хворіють люди, старші 60 років, а також діти, - розповів в ефірі МТРК «Місто» Микола Габрикевич, генеральний директор Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, головний державний санітарний лікар Хмельницької області. - Наприклад, наразі в стаціонарі лікуються 9 дітей до 4-х років. Симптоми при covid-19 такі ж, як і при гострих респіраторних вірусних інфекціях. Тому варто звертатися до лікаря, який проведе тестування та визначить наявність вірусу. На жаль, смертельні випадки, спричинені ускланденнями від коронавірусної інфекції, теж є: щотижня в області помирають 3-4 людини».

Так, в реанімації Хмельницької інфекційної лікарні зараз перебувають шестеро людей з ускладненнями, спричиненими covid-19. Загалом у закладі з коронавірусом наразі лікуються 40 пацієнтів. З них – четверо дітей. За словами лікарів, задишка, кашель і температура є практично у всіх. Більшість пацієнтів – невакциновані. З початку року в лікарні померли шість хворих з підтверджним діагнозом covid-19.

Кампанія вакцинації від covid-19 – не припиняється, кажуть в обласному центрі контролю та профілактики хвороб. Щотижня щеплюються 500-600 людей. За словами Миколи Габрикевича, вакциною область повністю забезпечена У тому числі є й дитяча - від 5-ти років. Уся вакцина безкоштовна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую