ye-logo.v1.2

Піклуватися про тіло треба цілий рік

Здоров'я 3766
Фото: автора

В цьому запевняє естетист тіла Галина Гейвандова

Про своє тіло жінки, в основному, починають піклуватися наприкінці зими, коли треба готуватися до пляжного сезону, а закінчують восени. А взимку настає період застою. Проте, доглядати за своїм тілом треба постійно, незалежно від пори року. І якщо ви почали робити якісь процедури, то для довготривалого ефекту їх треба проводити з певною періодичністю.
За словами естетиста салону краси «Аторіс» Галини Гейвандової, восени найчастіше приходять задля лікувального масажу хребта. Курс таких масажів має скласти 10-15 днів залежно від того, в якому стані ваш хребет. Звісно, процедуру бажано повторити за 6-12 місяців.
Антицелюлітний масаж та масаж-ліфтинг для обличчя
Неабиякої популярності набули й антицелюлітні масажі. «Ми обов’язково виміряємо проблемні ділянки, аби потім бачити ефект. Одна клієнтка за перший курс з 10 масажів втратила близько 6 сантиметрів на животі. Потім показник зріс до 10. Але я змушувала її одразу після масажу під моїм наглядом качати прес», - каже естетист.
Пані Галина каже, що перед початком курсу вона своїм клієнтам проводить пілінг усього тіла, потім покриває його ліфтинг-тоніком з шоколадом (таке собі обгортання). Наприкінці проводить легкий масаж. Лише наступного дня вона приступає безпосередньо до антицелюлітної програми, курс якої складає не менше 10 сеансів. «Також в комплексі задля кращого ефекту можна провести гемолімфодренаж. Ціль такого масажу – видалення з тканин надмірної кількомсті рідини і продуктів обміну. Масаж діє на рух лімфи і повернення венозної крові. За допомогою цієї техніки усуваються застійні явища, які крім загального старіння, викликають гіпертонію, гормональні порушення, неестетичні прояви тощо. Після проведення процедури підвищується імунітет, посилюється діурез, розсмоктуються набряки різного походження», - каже естетист.
Звісно, якщо ви прийшли з метою схуднення, то єдиними антицелюлітними масажами ефекту не доб’єтеся, особливо, якщо страждаєте на ожиріння. Пані Галина радить худнути в комплексі з дієтою. Проте не варто голодувати, а просто обмежити себе в їжі, але не до фанатизму. Або ж просто проконсультуватися з дієтологом. А для того, аби у вас був гарний живіт, необхідно в комплексі з масажами ще й прес підкачати – результат перевершить усі сподівання.
Під час проведення масажу не повинно бути гематом, це є неправильно.
Звісно, не треба забувати й про обличчя. Після 30 років рекомендується масаж-ліфтинг, який сприяє розгладженню мімічних зморшок та збільшенню пружності шкіри. Курс – 8-10 процедур. Перших два-три дні рекомендовано робити легкий косметичний масаж обличчя, а тільки потім – ліфтинг-масаж. Проте процедура ця робиться через один-два дні, а не щодня.
Ще одна методика, яка широко застосовується – хіропластичний масаж. «Це як своєрідне ліплення обличчя, - каже Галина Гейвандова. – Завдяки цьому масажу покращується стан шкіри, знижуються прояви куперозу (дряблості). Він може бути альтернативою пластичним операціям на обличчі. Звісно, проводиться за такою ж схемою, як ліфтинг-масаж».
Біодепіляція
Для тих, хто хоче мати гладеньке тіло без зайвого волосся, доступною методикою його видалення є біодепіляція воском. Перевага її у тому, що робиться процедура швидко, навіть можливо в домашніх умовах. А повторну процедуру треба робити лише за 2-3 тижні залежно від темпу росту волосся. Якщо протягом п’яти років постійно робити воскову депіляцію, можна досягти того, що воно взагалі перестане рости.
Звісно, є певні недоліки воскової епіляції, зокрема, болючість процедури, іноді – вростання волосся, а також для її проведення маєте відростити волосся до 5-6 міліметрів.
Спеціалісти не рекомендують робити епіляцію воском на обличчі (окрім вусиків) та під пахвами рук. Також є протипокази до воскової епіляції: варикозне розширення вен, індивідуальна непереносимість воску, наявність папілом чи бородавок в ділянці проведення процедури, запалення та висипання на шкірі.
Кисневі коктейлі
Кисневий коктейль містить воду, сік, фіторозчин, які за допомогою спеціального обладнання насичують киснем і доводять до стану ніжної піни. Нині вони стали доступні кожному, з’явилися навіть кисневі бари і ресторани. Популярність кисневих коктейлів пояснюється тим, що це смачно і корисно. Кисень, що міститься в бульбашках коктейлю, в шлунку людини всмоктується в кров вдесятеро швидше, ніж надходить в кров у легенях при диханні. А засвоєння кисню через шлунково-кишковий тракт не вимагає жодних витрат енергії клітин.
Кисневий коктейль надає тонізуючу дію на центральну нервову систему, знімає ознаки синдрому хронічної втоми, покращує мозковий кровообіг, показаний при багатьох хворобах внутрішніх органів. Крім того, при регулярному вживанні кисневий коктейль нормалізує сон. Все це в сукупності призводить до активізації розумових здібностей, полегшенню концентрації уваги, підвищенню працездатності, що дозволяє людині легше і швидше адаптуватися до несприятливих, мінливих умов зовнішнього середовища.
Поласувати кисневими коктейлями можна у кисневому барі салону краси «Аторіс». Вам запропонують кисневі, киснево-молочні коктейлі та кисневі муси. З метою профілактики захворювань та підвищення імунітету варто пройти 12 або 24-денний курс вживання кисневих коктейлів. До слова, Своїх клієнтів після косметичних процедур залюбки пригощає коктейлями з кисню пані Галина Гейвандова.

Допомогу у створенні матеріалу надала естетист салону краси «Аторіс» Галина Гейвандова та директор закладу Світлана Сирота.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую