Гімн Майдану, пісню «Вітя, чао!» виконала хмельничанка (ВІДЕО)

Автор тексту Ірина Земляна та солістка Ольга Хуторянець (праворуч)

Автор тексту Ірина Земляна та солістка Ольга Хуторянець (праворуч) Автор фото: Фейсбук.

Ольга Хуторянець за добу стала зіркою youtube, сама того не очікуючи.

Пісня «Вітя, чао!» за тиждень має 600 тисяч переглядів на youtube, а минулого тижня вона стала найпопулярнішим в Україні запитом до Google.
Її по кілька разів співають на центральному майдані у столиці, а також в регіонах від заходу до сходу, і навіть за кордоном.
Автором тексту є Ірина Земляна від "Демократичного альянсу", а виконала пісню уродженка смт. Летичева Хмельницької області Ольга Хуторянець. Нині Ольга працює на ТРК "Україна". 

Слова поклали на музику пісні "Bella ciao" ("Прощавай, красуне"), яка в роки Другої світової війни була піснею італійських партизанів.

"Кореспондент "5 каналу" Азад Сафаров та оператор Іван Наконечний з групою товаришів створили відеокліп, що, за словами авторів, відображає сподівання і надії протестувальників на Євромайдані, а також тих, хто співчуває і є небайдужим до звершень Януковича. Автори згадали багато яскравих епізодів президентства Віктора Януковича", - повідомляє сайт ТВІ.

 

 

 

 


Система Orphus
Коментарів - 2:
Від: Олег Иванович22.12.2013 21:38 Еще убийственный момент, но жаль не смертельный на 1.46 . Которого уже нету в "оригинале", ну и документе на 2 минуте. http://youtu.be/s38DhbDJWj8
Від: Муля18.12.2013 22:39 Уже цензурують!!! народний хіт євромайдану "Вітя, чао!" Порівняйте з 16 секунди та сюжет на 59 секунді!!!
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу  залишати коментарі!
Будь ласка,  зареєструйтеcя  або виконайте  вхід  під своїм акаунтом!

До теми

Популярні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 27.03.2015
купівля
продаж
23.4
23.55
25.55
25.702
0.409
0.412

«ЗНО 2015»

«Штурм СБУ в Хмельницькому»

МОБІЛІЗАЦІЯ // Гаряча лініяhttp://abo.ua/elektrorubanki/izhmash/?city=odessa

Фото

Майже 300 офіцерів достроково випустили з прикордонної академії