ye-logo.v1.2

На Хмельниччині попрощалися з полеглими Героями

Суспільство 2955
Вічна шана ролеглим українським захисникам..
Вічна шана ролеглим українським захисникам... Фото: з соцмереж

В останню земну дорогу провели захисників у Полонській, Ізяславській та Старокостянтинівській громадах.

В останню земну дорогу провели захисників України у громадах Хмельниччини. На Полонщині прощалися з Ігорем Кордасом, в Ізяславі - з Віктором Макаруком, на Старокостянтинівщині - з Павлом Ліщуком та Василем Бондарчуком.

Учора, 1 травня, на Полонщину «на щиті» повернувся 43-річний Ігор Кордас, житель села Новоселиця. Як повідомляють в Полонській територіальній громаді, він був штаб-сержантом інженерного взводу, помер 25 квітня 2024 року у розташуванні військової частини на Львівщині в результаті важкої хвороби.

«Ігор Іванович призваний на військову службу в жовтні 2022 року. Відданий військовій присязі на вірність українському народові, брав участь у боях біля Бахмуту на Донеччині , має статус учасника бойових дій. Поховали Ігоря Кордаса в селі Новоселиця зі всіма військовими почестями», - розповіли в Полонській громаді.

На Полонщині прощалися з 43-річним Ігорем Кордасом. Фото: facebook.com/infodimpolonne

А 30 квітня навіки в Ізяслав повернувся воїн-земляк - 51-річний штаб-сержант десантно-штурмового батальйону Віктор Макарук. Як повідомляють в Ізяславській міській раді, він загинув, захищаючи Україну від російських загарбників, 22 квітня на Донеччині. Із захисником прощалися на центральній площі міста. Поховали Героя на Алеї почесних поховань, що на кладовищі в Ізяславі.

30 квітня навіки в Ізяслав повернувся воїн-земляк - 51-річний штаб-сержант десантно-штурмового батальйону Віктор Макарук. Фото: Ізяславської міської ради

На Старокостянтинівщині 30 квітня відбулася церемонія прощання із загиблим захисником України, старшим сержантом Павлом Ліщуком. Як повідомляють в Старокостянтинівській міській раді, вірний військовій присязі, Павло загинув 23 квітня 2024 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області.

Полеглого воїна поховали на кладовищі в селі Радківці.

На Старокостянтинівщині відбулася церемонія прощання із загиблим захисником Павлом Ліщуком. Фото: Старокостянтинівської міської ради

А Миролюбненська громада, що у Хмельницькому районі, учора, 1 травня, у скорботі зустрічала загиблого захисника України Василя Бондарчука. Воїн був 1977 року народження. Поховали захисника в селі Немиринці.

До рідного села Немиринці повернувся «на щиті» Василь Бондарчук. Фото: Миколюбненської ОТГ

Вічна шана полеглим воїнам...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую