«Оболонь-Університет» познущався над ужгородськими регбістами (ФОТО, ВІДЕО)

Спорт 2714

Хмельничани вдома із «сухим» розгромним рахунком обіграли «УжНУ».

Хмельницький «Оболонь-Університет» здобув шосту перемогу поспіль у групі «Захід» Вищої ліги України з регбі-15. Суперник подолян, команда Ужгородського національного університету «УжНУ», лічені рази проривалася на половину поля опонента і закономірно поступилася.

Господарі за вісімдесят хвилин ігрового часу 22 рази взяли «город» ужгородців і десять разів влучно пробивали реалізацію. Перший тайм закінчився з рахунком 57:0 на користь хмельничан. Після перепочинку «Оболонь-Університет» збільшив свою перевагу більш ніж у двічі. Фінальний свисток зафіксував перемогу наших регбістів з рахунком 130:0.

За підсумками групового етапу першості хмельничани набрали 29 очок та гарантували собі право участі у «Фіналі шістьох»

«Оболонь-Університет»«УжНУ» 130:0