Учасники АТО з Хмельницького та Вінниці зіграли в футбол (ФОТО+ВІДЕО)

Спорт 3023

І хоч рахунок на табло був на користь хмельничан, все одно перемогла дружня атмосфера

У Хмельницькому відбувся незвичний футбольний матч. У спортзалі ДЮСШ №1 зійшлися учасники бойових дій з Хмельницького та Вінниці. Свій матч вони приурочили Дню захисника України та продемонстрували, що постійно потрібно бути в хорошій фізичній формі.

Вінничани доволі впевнено розпочали перший тайм, забивши на старті матчу два голи. Щоправда, хмельничанам вдалося відігратися. А на перерву команди пішли за рахунку 3:3.

А ось у другій половині матчі команда з Хмельницького виявилася влучнішою. Господарі створили чимало моментів біля воріт вінничан, частину з яких змогли реалізувати. У підсумку 6:4 на користь "атовців" з Хмельницького.

Попри статус матчу - товариський, обидві команди прагнули перемоги

Вінничани (в червоно-жовтій формі) були доволі активнимина початку першого тайму

Складалося враження, щоб майдачник ДЮСШ №1 був замалий для наших воїнів

Ударів по воротах у матчі вистачало

Швидкі атаки хмельничани допомогли їм виграти матч

"І хоч хмельничани не були гостинними на майданчику, тепер у вінничан є нагода запросити їх до себе в гості, щоб взяти реванш, - каже начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез. - Попри результат матчу, обидві команди отримали кубки та футбольні м’ячі".