ye-logo.v1.2

У Старокостянтинові міліціонер підстрелив чоловіка

Кримінал 3395
Фото: p-p.com.ua

Так правоохоронці втихомирювали 30 людей, які влаштували масову бійку.

У Старокостянтинові, аби припинити бійку в одному із барів, міліціонерам довелося застосувати зброю.
Як з'ясувалося, відвідувачі закладу спочатку просто весело проводили час, а потім почали поводитися неадекватно і влаштували бійку. Персонал закладу викликав правоохоронців. Загалом билися тридцять чоловіків.
«Правоохоронці намагалися вгамувати надмірно агресивний натовп, але учасники бійки на зауваження міліціонерів не реагували, навпаки почали нападати на людей у формі. Особливо агресивно поводилися троє чоловіків, які не тільки брали участь у бійці, але і підбурювали інших забіяк до активних дій проти міліціонерів охорони», - повідомили у прес-службі Державної служби охорони.
Щоб зупинити розлючених чоловіків, правоохоронцям довелося зробити два попереджувальні постріли в повітря. Це ефекту не справило, забіяки ще більш агресивно почали шарпати правоохоронців та навіть намагалися відібрати табельну вогнепальну зброю.
Лише після того як міліціонер вистрілив одному із правопорушників у ногу, учасники бійки схаменулися.
Правоохоронці затримали трьох найагресивніших і доставили їх у райвідділ міліції. Відомо, що всі затримані були раніше судимі. Наразі за даним фактом проводиться розслідування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую