ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дмитро Червонюк став молодим батьком-інвалідом

Кримінал 8110
Дмитра Скрипника
Фото: Дмитра Скрипника

Відповідні документи він надав Апеляційному суду Хмельницької області.

У п’ятницю, 16 травня, відбулося перше слухання в обласному апеляційному суді у справі Дмитра Червонюка, який на смерть збив Олега Крушельницького у серпні минулого року.

Перед допитом експертів та свідків із клопотаннями до колегії суддів щодо приєднання нових документів звернулася сторона обвинуваченого. Зокрема адвокати захисту надали свідоцтво про народження майже трирічної дитини, яка раптово отримала батька – 20-річного Дмитра Червонюка. Також, відповідно до рішення медико-соціальної експертної комісії, новоспечений батько став ще й інвалідом третьої групи загального захворювання.

Проти приєднання цих документів наполягла сім’я Крушельницьких разом зі своїм адвокатом Олегом Севернюком. А прокурор Олег Гунько й взагалі піддав сумніву справжність свідоцтва про народження новоспеченої доньки Дмитра Червонюка: «Приєднувати документи чи ні, залишаю це на розгляд суду, але повністю підтримую представника потерпілих у тому, що ці документи є неналежними і сумніваюся у їх достовірності, адже сьогодні вперше виявляється, що у даного громадянина є малолітня дитина. Так само і щодо встановлення інвалідності. Раніше це питання не виникало, але, коли вони дізналися про прийняття закону «Про амністію», підготували такі документи.»

«Ми не є у шлюбі, але дитина моя. Коли народилася донька, ми вирішили не вписувати батька. Був прочерк. Ми тоді були не у гарних стосунках з матір’ю. Це повторне свідоцтво про народження, бо тоді я не був вписаний», - пояснив Дмитро Червонюк.

Проте надати оригінал свідоцтва про народження своєї доньки, де у графі «Батько» стоїть прочерк, Дмитро Червонюк не зміг, пославшись, що РАГС вилучив його. Колегія суддів на місці вирішила долучити документи до справи, але у той же час постановила «витребувати відповідну інформацію щодо повторного свідоцтва про народження дитини», а також матеріали на підставі яких обвинуваченому присвоїли третю групу інвалідності.

«Те, що він не є батьком тієї дитини, то і сумніву немає. Якщо дитина народилася у червні 2011 року, а він сам 1994 року народження, то тоді виходить, що він і повнолітнім не був. Якийсь абсурд. У квітні прийняли закон «Про амністію», ось вони і зробили йому інвалідність та нібито, що він батько, щоб підпасти під цей закон», - запевнив брат загиблого Богдан Крушельницький.

Далі судді заслухали обвинуваченого, двох експертів та ще п’ятьох свідків. Нічого нового з’ясувати не вдалося. Дмитро Червонюк у черговий раз просив вибачення та заперечував, що був п’яний, завідуючий відділенням Хмельницького обласного наркодиспансеру Віталій Забедюк пригадав, що від обвинуваченого відчувався запах спиртного. Підтвердив слова Віталія Забедюка і свідок Віталій Горбань. На завершення свого допиту свідок ще й чомусь подарував Дмитру Червонюку станок для гоління.

Експерт-токсиколог Хмельницького обласного бюро судово-медичних експертиз Олена Болотова запевнила, що 0,42 проміле алкоголю у крові, які виявили у обвинуваченого, можна пояснити вживанням продуктів харчування, ліками або й взагалі списати на похибку, яку допускає прилад.

За один день колегія суддів апеляційного суду Хмельницької області не встигла заслухати усіх свідків та експертів, а тому було оголошено перерву до 10:00 5 червня.


 

Ось такий презент Дмитро Червонюк отримав від свідка Віталія Горбаня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую