ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

На Віньковеччині чоловік забив до смерті інваліда

Кримінал 2240
Фото: ilikenews.com

Постраждалий прийшов додому та впав замертво.

Правоохоронці Віньковецького райвідділу міліції затримали 30-річного чоловіка, який нещадно побив 51-річного інваліда.

“Незважаючи на велику різницю у віці, між чоловіками постійно виникали конфлікти. От і того вечора обоє відпочивали у місцевому кафе. Знову щось не поділили і взялися з’ясовувати стосунки за допомогою кулаків. Опонентів розійняли товариші. Пізніше вони ще кілька разів ставали «у спаринг» на вулиці. Зрозуміло, що сили були нерівними, адже старший чоловік хворів на серце і мав ІІ групу інвалідності”, - розповідає речник обласного управління міліції Катерина Шуприган.

Після сутичок інвалід зайшов у власну квартиру та впав на долівку без свідомості. У такому стані його й виявила дружина. Жінка одразу викликала «швидку», але лікарі уже нічим не змогли зарадити — чоловік помер на місці. Медики діагностували здавлення та набряк головного мозку, внутрішньочерепну травму у вигляді субдурального крововиливу та ще ряд важких травм, що і стали причиною смерті.

Підозрюваного затримали одразу. Йому інкримінують частину другу статті 121 Кримінального кодексу України - умисне тяжке тілесне ушкодження. Як покарання, забіяка може отримати ув'язнення терміном до десяти років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую