ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

На Кам’янеччині жінка за 20 тисяч гривень хотіла відкупити сина, який вбив людину

Кримінал 1963
Фото: zakarpattya.net.ua

Як виявилося, шахраї просто «розвели» матір на гроші.

Повіривши у байку шахраїв, 67-річна жителька Кам’янець-Подільського району перерахувала зловмисникам 20 тисяч гривень, аби врятувати сина від кримінальної відповідальності за вбивство.

Близько 10.30 ранку на мобільний потерпілої зателефонував незнайомець та представився лікарем з моргу. Чоловік ошелешив жінку звісткою: «Ваш син убив людину. Та я можу виписати потрібний висновок експертизи, і ваш син уникне кримінальної відповідальності. Ціна питання — 20 тисяч гривень».

Аби остаточно переконати нажахану матір, в слухавці тихим наляканим голосом хтось прошепотів: «Мамо, врятуй мене, благаю».

Жінка не роздумуючи зібрала усі свої заощадження, а ту суму, якої не вистачало, позичила у рідних та знайомих. Слід зауважити, що весь цей час вона перебувала на зв’язку з аферистом, який періодично жахав бідолашну можливим тюремним життям сина. Зловмисник неодноразово наголошував, що доля сина — в її руках.

Зібравши необхідну суму, жінка на таксі приїхала до центрального відділення банку та перерахувала кошти на вказаний рахунок, після чого з полегшенням повернулась додому. Аж тут опівдні зателефонував син. Як виявилось, він увесь цей час був на роботі і навіть не здогадувався, що з ним сталася така халепа. Тож ошуканій пенсіонерці не залишалося нічого іншого, як звернутися із заявою до міліції.

«Наразі за фактом шахрайських дій відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 190. Слідчий здійснює першочергові слідчі дії, — розповідає начальник Кам’янець-Подільського міського відділу міліції Віталій Козярук. — Різновидів мобільних шахрайств безліч. Але замість того, аби діяти розсудливо, під натиском шахраїв громадяни починають робити саме ті кроки, на які аферисти і розраховують. Ще раз наголошую, що в таких випадках потрібно зателефонувати рідній людині та в міліцію. Два телефонних дзвінки — і в аферистів не буде шансів збагатитись за ваш рахунок.»

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую