ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

За продаж конопель — шість років тюрми

Кримінал 1683
Фото: mvs.gov.ua

Засудили мешканця Дунаєвець, у якого правоохоронці вилучили 22 кілограми марихуани.

У жовтні працівники Дунаєвецького райвідділу міліції “на гарячому” затримали 43-річного жителя одного із сіл району, який займався збутом канабісу. Правоохоронці задокументували два факти продажу 26 та 59 грам марихуани відповідно. Коли ж дійшла черга до санкціонованого обшуку в будинку підозрюваного, міліціонери були здивовані кількістю наркотичного зілля й організованістю процесу вирощування та обробки коноплі.
“У ході слідства з’ясувалося, що в період з квітня по жовтень на присадибній ділянці підозрюваний виростив 62 кущі конопель. Після збору “урожаю” чоловік відділив частини стебел із листям та суцвіттям, просушив та подрібнив їх. Загальна кількість вилученого наркотичного зілля склала майже 22 кілограми”, - повідомляє прес-служба обласного УМВС.
Також працівники міліції встановили, що, окрім продажу наркотичного зілля, підозрюваний ще й надавав клієнтам приміщення сараю для його вживання.
Дунаєвецький районний суд визнав чоловіка винним у незаконному вирощуванні, виготовленні та збуті наркотичних речовин, а також в утриманні місць для незаконного вживання наркотиків, та призначив йому покарання у вигляді шести років позбавлення волі з конфіскацією майна, яке є його особистою власністю, окрім житла.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую