ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

В Росії за ґрати на 20 років можуть посадити хмельничанина

Єва Губар Кримінал 2325
Фото: amurpress.ru

Чоловіка підозрюють у контрабанді наркотиків.

На залізничній станції “Брянськ-Орловський” в Росії у вагоні потягу “Хмельницький - Москва” митники знайшли у 30-річного хмельничанина амфетамін.

“При здійсненні митних операцій на залізничній станції «Брянськ-Орловський» в одному з вагонів поїзда, що прямував з Хмельницького до Москви, був виявлений згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору. Перевізник був затриманий оперативними співробітниками в момент виїмки закладки з амфетаміном. Ним виявився 30-річний громадянин України, який проживає у Хмельницькому”, - повідомляє Брянська митниця.

За результати дослідження експертів-криміналістів, білий порошок є психотропною речовиною — амфетаміном, його маса склала 1,108 грама.

Відносно українця порушено кримінальну справу за частиною третьою статті 229.1 Кримінального кодексу Російської Федерації - незаконне переміщення через митний кордон Митного союзу психотропних речовин у великому розмірі. Такий злочин карається ув'язненням терміном від десяти до двадцяти років зі штрафом до одного мільйона рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до п'яти років або без такого та з обмеженням волі на строк до двох років або без такого.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую