ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Кам’янець-Подільський: зірвав замок, щоб вкрасти тачку та болгарку

Кримінал 1713
Фото: mvs.gov.ua

Потім зловмисник продав усе вкрадене за безцінь.

До свого дільничного із заявою про крадіжку з гаражного приміщення звернувся молодий кам’янчанин. Як з’ясувалось, зловмисник металевою трубою зірвав навісний замок та викрав металеву тачку та болгарку.

Дільничний інспектор опитав усіх сусідів, можливих свідків, і в поле зору йому потрапив 38-річний чоловік, який жив кварталом вище. Той зловживав алкоголем і вже був раніше судимим за крадіжки. Під час розмови з дільничним чоловік зізнався у скоєному.

«Він щодня проходив повз будинок потерпілого, бачив замок на гаражі і вирішив крадіжкою заробити грошей, — розповідає дільничний інспектор Кам’янець-Подільського міськвідділу Сергій Кукуруза. — Вночі взяв шматок металевої труби та пішов на «діло». Наступного дня продав болгарку на ринку за 80 гривень, хоч власник купив її за 150 євро, а металеву тачку здав за 62 гривні (реальна ціна — 450 гривень) на металобрухт. Зароблені гроші витратив на харчі та алкоголь.»

Наразі кримінальне провадження, відкрите за частиною третьою статті 185 (крадіжка), уже направлено до суду. Викрадене знайшли та повернули власнику.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую