ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Хмельничанина запроторили за ґрати на сім з половиною років за розбій

Кримінал 1625
Фото: ictv.ua

Зловмисник побив жінку заради однієї тисячі гривень та ланцюжка.

Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок 30-річному хмельничанину, який постав перед Фемідою за розбій. Його ув'язнили на сім з половиною років.
Влітку минулого року засуджений вирішив пограбувати місцеву підприємицю. Для цього чоловік замовив у неї сауну у нічний час. Одягнувши маску, розбійник пішов на злочин. Аби відібрати одну тисячу гривень та золотий ланцюжок із хрестиком, чоловік порскнув сльозогінним газом в обличчя жінці та наніс потерпілій близько 15 ударів. На щастя, бідолашній вдалося утекти від нападника та врятувати своє життя.
Проти розбійника було відкрите кримінальне провадження за частиною третьою статті 187 — розбій із проникненням у приміщення. Суд засудив зловмисника до семи з половиною років ув'язнення.
“Незважаючи на те, що злочин було вчинено в умовах неочевидності, тільки завдяки злагодженій роботі працівників міліції та прокуратури злочинця вдалось викрити. Окрім того, вироком суду задоволено позов прокуратури міста Хмельницького в інтересах Хмельницької обласної лікарні про стягнення із засудженого витрат на лікування потерпілої”, - зауважив прокурор прокуратури міста Хмельницького Юрій Фомін.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую