ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Військовослужбовця, який привласнив три “Урали” майна для фронту, досі не затримали

Кримінал 2317
Фото: mvs.gov.ua

Поки правоохоронці установлюють походження вилучених речей, військовий перебуває на стаціонарному лікуванні в одному з медичних закладів Києва.

Начальника речової служби військової частини Шепетівки, з будинку якого правоохоронці вивезли три “Урали” різноманітного майна, досі не затримали. Одразу після обшуку військовослужбовець “захворів” і потрапив до лікарні, відтак його процесуальний статус досі не визначений.
Нагадаємо, у ході реалізації оперативної інформації правоохоронці виявили у помешканні військовослужбовця на Шепетівщині гранату, пістолет, набої, військові намети та засоби для їх обігріву, паливно-мастильні матеріали та інші предмети військового побуту.
Правоохоронці отримали інформацію, що військовослужбовець протягом тривалого часу, користуючись службовим становищем, продавав військові речі, зокрема ті, що передавалися волонтерами для благодійної допомоги військовим формуванням, які виконують завдання в районах проведення антитерористичної операції. Проте донині начальника речової служби не звинуватили у привласненні майна.
“Цей чоловік не є підозрюваним. На сьогодні його процесуальний статус не визначений, оскільки військовий одразу ліг у лікарню. Зараз, за довідкою від адвоката, він перебуває на лікуванні у Києві”, - пояснив т.в.о начальника слідчого управління УМВС України у Хмельницькій області Олександр Задачін.
Правоохоронці ще установлюють, що це за майно, звідки воно надійшло, аж тоді вирішать його подальшу долю. Можливо, передадуть військовослужбовцям, які його потребують. Наразі усі речі вилучені і зберігаються у Шепетівському райвідділку. Військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону зареєстровано кримінальне провадження за статтею 410 Кримінального кодексу України “Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна або заволодіння ними шляхом шахрайства”.
Хмельницькими правоохоронцями відкрито провадження за статтею 263 “Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”. Ймовірно, прокуратура обидва провадження об’єднає в одне. Військовослужбовцю загрожує до восьми років за ґратами.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую