ye-logo.v1.2
28 Січня, 2020

У Летичівському районі незаконно роздали 10 гектарів земель

Галина МЕЛЬНИК Кримінал 1401
Прокуратура звернулась до суду з позовом про скасування незаконних наказів ГУ Держземагентства в області
Прокуратура звернулась до суду з позовом про скасування незаконних наказів ГУ Держземагентства в області. Фото: uzhgorod.net.ua

П'ятеро осіб, які отримали земельні ділянки, не були ні членами місцевого сільгоспкооперативу, ні представниками соціальної сфери села.

Хмельницький міськрайонний суд скасував накази Головного управління Держземагентства (тепер - Держгеокадастру) в області щодо надання у власність громадянам земельних ділянок на території Масівецької сільської ради Хмельницького району із земель резервного фонду.

Як розповів керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерія Заяц, мова йде про загальну площу 10 гектарів земель, вартістю близько 250 тисяч гривень.

“Наприкінці минулого року на підставі спірних наказів Держземагентства у власність трьом громадянам – членам однієї сім’ї, надано по 2 гектари земель кожному для ведення особистого селянського господарства, ще двом особам надано дозволи на розроблення проектів землеустрою про відведення по 2 гектари таких земель”, - зазначив прокурор.

Як з’ясувалось, ці накази прийняті всупереч законодавству. Згідно закону, за рахунок земель резервного фонду виділяються ділянки громадянам, зайнятим у соціальній сфері на селі, іншим особам, яких приймають у члени сільськогосподарських підприємств, або які переселяються у сільську місцевість для постійного проживання.

Жодна вимога щодо п'яти набувачів вказаних земельних ділянок не була дотримана. Ці люди мешкають у Київській області, тоді як на території сільської ради проживає дев’ять громадян, котрі ще не реалізували своє право на отримання у власність земель із резервного фонду.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую