ye-logo.v1.2

У Старокостянтинові суд призначив покарання учасникам новорічної бійки

Кримінал 1438
Рішенням суду чоловіку доведеться провести за гратами понад 4 роки
Рішенням суду чоловіку доведеться провести за гратами понад 4 роки. Фото: bykvu.com

Один чоловік отримав штраф, інший – реальний термін покарання.

 Бійка, яка сталася в Старокостянтинові у перший день цього року, після якої одна людина опинилася в лікарні, розглянута районним судом.

Як встановив суд, 1 січня приблизно о 16 годині двоє товаришів продовжували святкувати Новий рік, аж раптом до одного з них зателефонував неповнолітній брат. Він повідомив, що до нього та його друга пристає невідомий, погрожуючи горловиною розбитої пляшки. 

Обвинувачені відразу ж побігли до місця. Старший брат, який має непогашену судимість за крадіжку, нез’ясувавши обставини конфлікту, підбіг до незнайомця і ударом ноги збив його з ніг, а потім наніс йому близько 8 ударів рукою в обличчя та голови. Чоловік втратив свідомість та впав. Обвинувачений відтягнув непритомного з дороги на узбіччя, де і залишив. А перед цим забрав ще й в нього мобільний телефон. Його ж товариш, скориставшись тим, що потерпілий був без свідомості, викрав із кармана куртки 500 гривень та сигарети. І пішли… Вже перехожі, які побачили чоловіка, який намагався втратити на ноги, але знову втратив свідомість, викликали швидку.

Вироком суду чоловіку, який викрав 500 гривень та сигарети, покарали штрафом у сумі 1700 гривень. А ось іншому підсудному призначили суворіше покарання. Врахувавши непогашену судимість, його позбавили волі на строк 4 роки 2 місяці, взявши під варту в залі суду. Щоправда, це рішення ще може бути оскаржене в апеляційному суді.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую