ye-logo.v1.2

Землі лісового фонду Кам’янеччини знищили видобуванням корисних копалин

Кримінал 4361
Родючий шар грунту зняли
Родючий шар грунту зняли. Фото: khmel.gp.gov.ua

Справу розслідуватиме поліція.

На Кам’янеччині підприємство незаконно видобувало корисні копалини Такий факт виявила прокуратура Хмельницької області.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, на території Нігинської сільської ради одне із підприємств без набуття права на землю площею 7 га, що перебуває у постійному користуванні державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство» для ведення лісового господарства, без зміни її цільового призначення зняло родючий шар ґрунту з метою видобування корисних копалин.

«Таким чином, з лісогосподарського використання неправомірно вибула земельна ділянка, не сплачено втрати лісогосподарського виробництва на суму понад 300 тис грн, знищено лісові насадження на ній, що вказує на спричинення державі тяжких наслідків», - йдеться в повідомленні.


За вказаним фактом прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 та ч. 3 ст. 239-1 КК України (зловживання службовим становищем та незаконне заволодіння ґрунтовим покривом земель, що спричинило тяжкі наслідки). Проведення досудового розслідування доручили слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в області.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую