ye-logo.v1.2

У Кам`янці-Подільському незаконно відчужили держбудівлі на чверть мільйона гривень

Кримінал 1342
Вартість будівель становить майже 2,5 мільйони гривень
Вартість будівель становить майже 2,5 мільйони гривень. Фото: belta.by

Пізніше отримали ще 2 мільйона бюджетних коштів від здачі комплексу будівель в оренду.

У Кам’янці-Подільському з державної власності відчужили комплекс будівель площею понад 1`100 м2. Про це повідомив начальник відділу прокуратури області Андрій Гаврилик.

Ці приміщення використовувались для підготовки спеціалістів Національною академією державної податкової служби України (зараз – Національний університет ДПСУ).

«Навчальний заклад, всупереч передбаченої законом заборони на відчуження державних об’єктів освіти, … з мотивів начебто непридатності та відсутності потреби використання, реалізував комплекс будівель одному з товариств, яке належить близьким родичам колишнього керівника Національної академії ДПСУ» – йдеться у повідомленні.

Також зазначено, що одразу після продажу, цей об’єкт товариство передало в оренду Кам’янець-Подільській філії Національної академії ДПСУ, за користування яким йому сплатили понад 2 мільйони гривень бюджетних коштів.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, за фактом незаконного відчуження майна відкрили кримінальне провадження. Зараз його розглядають в одному з районних судів Київської області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую