ye-logo.v1.2

П’ять кишенькових крадіжок за добу: як не стати жертвою злодіїв

Кримінал 2394
1.	Досвідчений злодій може на око визначити кількість грошей в гаманці
1. Досвідчений злодій може на око визначити кількість грошей в гаманці. Фото: gtrk-saratov.ru

Жителів обласного центру «обчистили» п’ять разів.

Лише за один день у Хмельницькому було зафіксовано п’ять кишенькових крадіжок. Про це повідомляє Хмельницький відділ поліції.

Вчора, близько восьмої години ранку по вул. Пілотській 2, під час руху у маршрутному таксі, невідома особа викрала мобільний телефон Самсунг у неповнолітньої дівчинки. Через дві години після крадіжки, аналогічний випадок трапився по вул. Кам’янецькій 67. Під часу проїзду у тролейбусі, злодій викрав із кармана штанів гаманець у 67-річного хмельничанина. У гаманці знаходилася одна тисяча гривень та особисті речі.

Вже о 13:19 годині по вул. Кам’янецька 19, у ТЦ «Квартал», невідома особа із карману штанів таємно викрала гаманець у 26-річного хмельничанина. У ньому знаходилися особисті документи та кошти в сумі 4000 гривень.

В вечірню пору, близько 20:00 год. по вул. Кам’янецькій, під час руху у тролейбусі № 7А, злодій викрав з кишені куртки мобільний телефон Ксіомі, що належить 26-річному місцевому жителю. А через дві години після цього по вул. Вайсера, на території Овочевого ринку, невідома особа викрала у 55-річної хмельничанки мобільний телефон Нокіа

Патрульні попереджають, що найпоширеніші місця «промислу» кишенькових крадіїв – це торгівельні заклади в місцях великого скупчення людей – залізничного вокзалу, автостанцій, ринків.

«Проте і міський транспорт не втрачає для зловмисників своєї привабливості, хоча крадіжки в транспорті і мають суворі тимчасові рамки, а саме – години пік. Залежно від пори року міняється місце скоєння злочинів, схема ж залишається попередньою», - кажуть у Хмельницькому відділі поліції.

Діють кишенькові злодії як поодинці, так і групами з 2-3 осіб. Якщо крадіжка відбувається в транспорті, жертву вибирають зазвичай ще на зупинці – за одягом.

Поліція радить:
1. Досвідчений злодій може на око визначити кількість грошей в гаманці, тому плату за проїзд доцільно приготувати заздалегідь, а не на зупинці або в тролейбусі.
2. Взагалі великі суми краще носити не в гаманці, а окремо, бажано у внутрішніх кишенях сумки або одягу.
3. Сумку слід тримати міцно притиснутою до себе під пахвою або спереду, щоб вона постійно була у вас на очах.
4. Мобільний телефон не носіть в кишенях верхнього одягу.
5. У магазині під час вибору і покупки товару також стежте, щоб до вас ніхто не притулявся, не тримайте довго сумку відкритою.

Вбережіть себе та рідних від викрадача!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую