ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

У Кам’янці судитимуть учасника злочинної групи, що виготовляла фальсифікований алкоголь

Катерина ДЯДЮК Кримінал 652
З трьох учасників злочинної групи судитимуть поки що одного
З трьох учасників злочинної групи судитимуть поки що одного. Фото: timminstoday.com

Зловмисники розповсюджували продукцію по всій території України.

Обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо члена злочинного угрупування, яке виготовляло і розповсюджувало фальсифікований алкоголь. Нагадаємо, що підпільний цех у Кам'янці-Подільському працівники фіскальної служби області виявили ще у червні цього року. Тоді вони вилучили понад 1,4 тисячі літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції, 3 тисячі літрів спирту, понад 85 тисяч гривень, спеціальне обладнання, яке використовувалось для виробництва фальсифікату, тару і упаковки. Загальна вартість вилученої продукції та обладнання становила близько мільйона гривень.

Відтоді тривало досудове розслідування.

«Встановлено, що з метою отримання стабільних незаконних прибутків, житель Кам’янець-Подільського району у лютому 2017 року створив стійку злочинну групу, до складу якої залучив ще двох осіб. Відповідно до розподілу обов’язків між учасниками угрупування, організатор та один з членів групи закупляли сировину та продавали готову продукцію замовникам, а ще один зловмисник безпосередньо здійснював виготовлення фальсифікату в орендованих нежитлових приміщеннях у місті Кам’янець-Подільський, обладнаних під цехи. Упродовж п’яти місяців учасники злочинної групи, використовуючи спеціальне обладнання, виготовляли алкогольну продукцію під виглядом коньяку та горілки відомих марок. У подальшому ділки реалізовували виготовлену продукцію через кур’єрські відділення поштижителям різних регіонів України», – повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Враховуючи додаткові докази, у листопаді трьом співучасникам повідомили остаточну підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинене організованою групою, шляхом відкриття підпільного цеху з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей).

Відтак підозрюваним обрали запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту.

У прокуратурі також зазначили, що один з учасників групи визнав свою вину у повному обсязі. Тож щодо нього обвинувальний акт вже скерували до суду. Стосовно решти учасників організованої злочинної групи розслідування ще триває.

Довідка: санкція ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із застосуванням спеціальної конфіскації.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас