ye-logo.v1.2
24 Травня, 2019

У Кам’янці-Подільському виявили підпільні гральні заклади

Катерина ДЯДЮК Кримінал 733
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Фото: khmel.gp.gov.ua

Незаконне майно правоохоронці вилучили.

В обласній прокуратурі повідомили, що місяць тому, 20 листопада, у Кам’янці-Подільському викрили три підпільні гральні заклади.

«У ході санкціонованих обшуків, проведених у приміщеннях, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено стіл для рулетки, 14 гральних автоматів, 7 одиниць комп’ютерної техніки і понад 14 тисяч гривень. Усі предмети і кошти, які використовувались у злочинній діяльності, вилучено», – повідомив Віталій Гриньків, керівник місцевої прокуратури.

У відомстві повідомили, що правоохоронці здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). Наразі вони збирають та фіксують докази, а також встановлюють осіб, причетних до вчинення цього злочину.

«З метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого проведення відповідних експертиз, до суду скеровано клопотання про накладення арешту на вилучене майно», – зазначили в прес-службі прокуратури.

Суд просять арештувати вилучене майно. Фото: khmel.gp.gov.ua

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео