ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Мешканця Деражнянського району засудили за зберігання 3,5 кілограмів наркотиків

Кримінал 1359
За незаконне придбання та зберігання наркотиків чоловік за сяде за ґрати на 3 роки
За незаконне придбання та зберігання наркотиків чоловік за сяде за ґрати на 3 роки. Фото: 112.ua

Чоловік сяде за ґрати на 3 роки.

Мешканця одного із сіл Деражнянського району визнали винним у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні наркотичних засобів в особливо великих розмірах. Таке рішення прийняв Віньковецький районний суд. Про це повідомляють в Апеляційному суді Хмельницької області.

Як повідомили у прес-службі Апеляційного суду, за невстановлених слідством обставин, чоловік придбав особливо небезпечний наркотик – канабіс, який зберігав у багажнику авто.

"Цією машиною, де було майже 3,5 кг наркотиків, на світанку 1 вересня цього року, поїхав на поле, яке агрофірма-орендар засіяла коноплями. Встиг зрізати верхів’я кількох десятків рослин – і був затриманий поліцією”, - йдеться в повідомленні.

У судовому засіданні захист просив призначити обвинуваченому умовне покарання. Однак, зважаючи, що цей злочин відноситься до категорії тяжких, суд відмовився звільнити його від відбування покарання з випробуванням, але  погодився на його пом’якшення.

"…враховуючи конкретні обставини вчинення злочину, наявність кількох обставин, що пом'якшують покарання, зокрема, визнання вини, щире каяття й активне сприяння розкриттю злочину, у сукупності з обставинами, що позитивно характеризують особу обвинуваченого, істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого ним злочину та дають суду підстави для застосування ст. 69 КК України з переходом до іншого, більш м'якого виду основного покарання, не зазначеного в санкції ч. 3 ст. 309 КК України, а саме призначення покарання у виді обмеження волі", – йдеться у вироку.

Санкція статті передбачає покарання – від 5 до 8 років позбавлення волі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую