ye-logo.v1.2

У Хмельницькому затримали зловмисника, який за допомогою мобільного додатку знімав гроші з банківських рахунків

Кримінал 1499
Фото: із Фейсбуку

Чоловік просив мобільні, щоб зробити терміновий дзвінок.

В обласному центрі затримали 24-річного місцевого жителя, який просив у громадян телефон нібито для того, щоб передзвонити, а сам швидко перекидав гроші з рахунку потерпілого на власну картку. Як повідомляють у Нацполіції області, що раніше судимий хмельничанин таким чином перерахував на власний рахунок більше 30 тисяч гривень з карток потерпілих громадян.

«Зловмисник діяв за стандартною схемою: просив у випадкових знайомих телефон нібито для того, щоб зробити терміновий дзвінок. Потім він заходив у мобільний банківський додаток, змінював пароль доступу і швидко перекидав кошти з рахунків потерпілих на власну картку. Після цього повертав телефон жертві, яка й не здогадувалась, що завдяки своїй доброзичливості втратила усі заощадження»,- додають правоохоронці.

Зараз зловмисник перебуває у слідчому ізоляторі. Йому доведеться відповідати перед законом за частиною 2 статті 185 (Крадіжка) та частиною 2 статті 361 (Незаконне втручання в роботу ЕОМ, систем та комп’ютерних мереж) Кримінального кодексу України. Чоловікові може загрожувати до 5 років позбавлення волі. Наразі слідчі дії тривають. Правоохоронці перевіряють підозрюваного на причетність до вчинення аналогічних злочинів.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую