ye-logo.v1.2
18 Березня, 2019

Казала, що з «газконтори», а виявилася злодійкою

Олександр НІКІТІН Кримінал 2139
Під приводом перевірки лічильника, невідома вкрала в пенсіонерки гроші
Під приводом перевірки лічильника, невідома вкрала в пенсіонерки гроші. Фото: gasolina-online.com

У літньої хмельничанки псевдопрацівниця «Хмельницькгазу» викрала гроші.

У Хмельницькому 20 березня в період часу з 14.00 по 15.00 на вулиці Пілотській місцева пенсіонерка стала жертвою шахрайки. До неї навідалася невідомо, яка представилася газовиком і сказала, що прийшла перевірити стан лічильника. Коли ж пішла, господиня зрозуміла, що з квартири зникли гроші. Щоправда, яка сума в поліції не повідомляють.

«Шахрайка була одягнена в чорну куртку, - каже речник міського відділу поліції Світлана Свідерська. – Сусіди розповіли, що вона обдзвонювала різні квартири, а на вигляд їй 25-30 років, зріст приблизно 160 сантиметрів. Ми ж вкотре нагадуємо хмельничанам, що при виявленні підозрілих «спеціалістів» краще звертатися для довідок в експлуатаційні служби компанії або повідомляти про подібні випадки за номером 102».

«Коли до хмельничан приходять працівники газової служби, то обов’язково вимагайте у них пред’явити службове посвідчення (посвідчення працівників ПАТ «Хмельницькгаз» пронумеровані, завірені печаткою товариства та з підписом керівника, містять логотип компанії та фото працівника), - каже прес-секретар «Хмельницькгазу» Леся Андрейко. – А в разі виникнення найменшої підозри щодо справжності їхніх документів, телефонуйте за номерами 71-04-60 або 067-312-42-11. Можна телефонувати і на 104, там також є всі дані по працівниках і графіках-виїздах на кожен день».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео