ye-logo.v1.2
18 Квітня, 2019

За вбивство чоловіка колишньої дружини 52-річного славутчанина засудили до 9 років за ґратами

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 633
До 9 років за ґратами засудили жителя Славути
До 9 років за ґратами засудили жителя Славути . Фото: www.volyn24.com

Обвинувачений свою вину не визнав.

Дев’ять років позбавлення волі – таке покарання призначив Славутський міськрайонний суд обвинуваченому в умисному вбивстві. Як повідомляють в апеляційному суді області, встановлено що вбивство відбулось через жінку.

«Вночі 17 лютого 2017 року 52-річний обвинувачений у своїй квартирі в Славуті разом із 45-річним товаришем пили спиртне. Оскільки їх обох поєднувала не лише чарка, а й жінка, котра була колишньою для обвинуваченого і нинішньою – для потерпілого, то розмова зайшла про неї. Договорилися до того, що господар квартири схопив ножа і наніс численні удари своєму гостеві, від яких той помер на місці події», - йдеться у повідомленні суду.

Попри те, що у суді чоловік свою вину не визнав, його причетність до злочину підтвердили покази свідків та висновки експертів.

«Оцінивши зібрані докази у сукупності з точки зору достатності, допустимості та достовірності, суд приходить до висновку, що дії обвинуваченого повністю охоплюються диспозицією частиною 1 статті 115 КК України», – ідеться у вироку суду, яким обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованого злочи

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята