ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

На Хмельниччині держвиконавець вимагав хабар за довідку про сплату аліментів

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1456
Держвиконавець оцінив довідку у 2 тисячі гривень
Держвиконавець оцінив довідку у 2 тисячі гривень. Фото: khmel.gp.gov.ua/

Посадовця затримали «на гарячому».

Правоохоронці задокументували факт вимагання та одержання неправомірної вигоди старшим державним виконавцем одного з місцевих відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області. Про це повідомляють у прокуратурі області.

«Встановлено, що на примусовому виконанні у виконавчій службі перебуває рішення суду про стягнення з чоловіка аліментів на утримання дитини, яке боржником тривалий час не виконується. Маючи намір звернутись до органів соціального захисту населення з заявою про призначення тимчасової державної допомоги дитині, батько якої не сплачує аліменти, жінка звернулась до виконавця з проханням надати їй відповідну довідку. Таку послугу держвикоанвець оцінив у 2 тисячі гривень», - додають у прокуратурі.

Під час одержання неправомірної вигоди особу викрили «на гарячому» та затримали а неправомірно одержані кошти вилучили. За фактом здійснюється досудове розслідування за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з її вимаганням).
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята