ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Хмельничанину, який вбив та розчленував чоловіка коханки, призначили два роки за ґратами

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1332
Чоловіку строк зарахували згідно із
Чоловіку строк зарахували згідно із "Законом Савченка". Фото: times.cv.ua

На користь потерпілої стягнули понад 150 000 гривень матеріальної та моральної шкоди.

Хмельницький міськрайонний суд засудив місцевого жителя, який вбив чоловіка коханки, розчленував і останки заховав у полі. Як повідомляють у прес-службі суду, чоловіка засудили до двох років позбавлення волі. Проте, з 2015 року хмельничанин перебував під вартою і за «Закон Савченко», покарання він відбув повністю та був звільнений у залі суду.

«Подія сталася жовтні 2014 року на складі в обласному центрі. На роботу до обвинуваченого приїхав чоловік коханки. Під час розмови зраджений накинувся з ножем на обвинуваченого. Зав’язалась бійка під час якої обвинувачений порізав шию і від отриманого поранення потерпілий помер на місці. Далі за допомогою цього ж ножа розчленував тіло потерпілого, останки заховав у полі поблизу одного з барів, що в Хмельницькому районі, та у лісосмузі за територією села Бригидівка Барського району Вінницької області, а самого ножа викинув у невстановленому місці», - додають у прес-службі міськрайонного суду.

Колегія служителів Феміди дії обвинуваченого кваліфікувала за частиною 1 статті115 КК України – умисне вбивство, але потім перекваліфікувала на статтю 118 КК України, як умисне вбивство, вчинене при перевищенні меж необхідної оборони та призначила покарання у виді позбавлення волі строком на два роки.

«На час перебування обвинуваченого під вартою діяв «Законом Савченко», а тому суд зарахував йому строк попереднього ув’язнення з січня 2015 року по квітень 2018 рік із розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі. Як наслідок чоловіка визнано таким, що повністю відбув призначене покарання та звільнено з-під варти із зали суду негайно», - зазначають у суді.

Також стягнуто на користь потерпілої понад 150 000 гривень матеріальної та моральної шкоди.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята