ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

В області засудили чоловіка, який побив до смерті товариша по чарці

Кримінал 1050
Обвинувачений у судовому засіданні свою вину визнав
Обвинувачений у судовому засіданні свою вину визнав. Фото: vlasno.info

Сім з половиною років чоловік проведе за гратами.

Як вказано у Єдиному державному реєстрі судових рішень, група осіб близько десятої вечора розпивали спиртне в одній з міських квартир. Між двома учасниками хмільного застілля зав'язалася суперечка, яка переросла в бійку. Один з них наніс своєму опоненту декілька ударів, а коли той впав на підлогу, почав стрибати на грудях своєї жертви. У результаті потерпілий отримав численні переломи ребер та розрив правої легені. Згодом, обвинувачений разом з іншим учасником застілля виніс знесиленого чоловіка на вулицю та залишив поблизу сміттєвих контейнерів. Від отриманих травм в ночі він помер.

Обвинувачений у судовому засіданні свою вину визнав. Однак вказав, що нібито потерпілий сам до нього чіплявся і провокував на конфлікт. У результаті у нього не витримали нерви і остаточно урвався терпець. Вирішив заспокоїти застосуванням фізичної сили, однак наміру вбивати не мав.

Вироком Кам'янець-Подільського міськрайонного суду убивцю засуджено до семи років перебування за ґратами. А його спільнику, який допомагав винести товариша по чарці на вулицю, призначено покарання у вигляді трьох років обмеження волі.

Автор Андрій Заверуха.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую