ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Хмельницький суд обрав запобіжний захід Роману Миколаїву

Кримінал 9302
Романа Миколаїва взяли під варту до 26 липня
Романа Миколаїва взяли під варту до 26 липня. Фото: Володимир Гординського

Слідство просить, щоб екс-головного освітянина взяли під варту.

Пропонуємо вашій увазі хронологію розгляду справи:

Хмельницький міськрайонний суд почав розгляд клопотання слідчого про обрання міри запобіжного заходу Роману Миколаїву, якого підозрюють у скоєнні смертельної ДТП. 

Як сказано в клопотанні, підозрюваний був в стані алкогольного сп'яніння. Висновок експерта - 0.61 проміле.

Слідчий каже, що Миколаїв може переховуватися від слідства та впливати на свідків. Просить тримати його під вартою без можливості внесення застави.

За інформацією наших кореспондентів, які наразі перебувають в залі суду, Роман Миколаїв ледве розмовляє.

У залі суду - Роман Миколаїв.

«Я хочу молити про прощення у родичів, які пережили це горе. Я погано пам'ятаю, що відбулося, але не заперечую, що був за кермом», - каже Миколаїв.

Також екс-очільник Департаменту освіти та науки додає, що на Дні народженні випив три бокали шампанського, але не відчував стану сп’яніння.

«Я їхав по правій стороні дороги. Хтось в салоні сказав що жарко. Я відвів очі на кнопку кондиціонера. Далі не знаю як мене занесло на узбіччя. Їхав я приблизно 90 кілометрів на годину. ЗІЛ побачив в останній момент. Намагався уникнути зіткнення", - розповідає в залі суду підсудний.

На засіданні присутні усі провідні змі міста та кілька загальноукраїнських телеканалів

На запитання судді про те, чи визнає підсудний свою провину, Миколаїв відповів: «Я прошу дати можливість вивчити детально справу. Я визнаю свою провину. Але я не пам'ятаю всіх обставин. Мені на це потрібно час. Прошу суд обмежити мене домашнім арештом. Я не можу впливати на дітей, на батьків, бо це мої друзі. Я буду співпрацювати зі слідством. Я перебуваю в стані шоку, тому не впевнений, що можу все адекватно сприймати. В мене постійно поморочиться в голові».

Суддя пішов у нарадчу кімнату об 11:32.

На 12:10 судя пребуває ще в нарадчій кімнаті.

О 12:20 суддя розпочав читати ухвалу. Залишити під вартою до 26 липня – суд прийняв рішення по Роману Миколаїву.

Екс-очільник Департаменту освіти та науки каже, що на Дні народженні випив три бокали шампанського, але не відчував стану сп’яніння

Нагадаємо, 29 травня близько 23:50 при в'їзді в Хмельнциький зі сторони Вінниці сталася смертельна ДТП. За кермом автомобіля був директор Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Роман Миколаїв. Йому висунули звинувачення за частиною 3 статті 286 ККУ, санкція якої передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 10-ти років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую