ye-logo.v1.2

Чотири роки з конфіскацією присудили шепетівчанину за збут наркотиків

Кримінал 1266
У Шепетівці винесли вирок за наркотики раніше судимому за злочини проти власності
У Шепетівці винесли вирок за наркотики раніше судимому за злочини проти власності. Фото: oilreview.kiev.ua

Чоловік раніше судимий за злочини проти власності.

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним місцевого жителя у збуті наркотиків та призначив 4 роки позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна, крім житла. Як повідомляють в апеляційному суді області, чоловік уже притягувався до відповідальності за злочини проти власності.

«Згідно з вироком, торік 28-річний чоловік тричі продавав легендованим особам мета дон – наркотичний засіб, обіг якого обмежено. Як у суді пояснив сам обвинувачений, зв’язався з наркотиками після операції. Мовляв, медикаменти не зараджували болю, тож змушений був перейти на мета дон, постачальник якого запропонував його продавати. Платою за послугу були наркотики», - йдеться у повідомленні.

Дослідивши докази, суд прийшов до висновку про доведеність вини чоловіка. Разом з тим, врахував обставин, що пом’якшують покарання, серед яких відсутність негативних наслідків для життя та здоров’я людей, збіг тяжких особистих та сімейних обставин, на обліку у лікарів нарколога та психіатра не перебуває, хворіє, має на утриманні хвору малолітню дитину.

Шепетівчанину інкримінують частину 1 та 2 статті 307 Кримінального кодексу України – незаконне придбання, зберігання наркотичного засобу з метою збуту та незаконний збут наркотичного засобу, вчинений повторно. Суд призначив покарання 4 роки позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна, крім житла.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую