ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

У Хмельницькому викрили один із найпопулярніших піратських кінотеатрів у кількох країнах

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1898
Онлайн кінотеатр «onlainfilm» входив в 5-ку найвідвідуваніших сайтів на території декількох країн
Онлайн кінотеатр «onlainfilm» входив в 5-ку найвідвідуваніших сайтів на території декількох країн. Фото: www.npu.gov.ua

Працював піратський сайт більше 9 років.

Кіберполіція припинила діяльність одного із найбільших онлайн кінотеатрів. Як повідомляють у прес-службі Нацполіції України, онлайн-майданчик «onlainfilm», який розповсюджував інформацію із порушенням авторських прав, працював протягом останніх дев’яти років. 

"Онлайн кінотеатр «onlainfilm» входив в 5-ку найвідвідуваніших сайтів на території декількох країн. Щоденно сайт відвідували до півмільйона користувачів мережі Інтернет, а кількість переглядів відео перевищувала 2 мільйони. Загальний об’єм відеофайлів, розміщених на сайті, перевищувала 50 терабайт.Для анонімізації своїх дій у мережі зловмисники використовували послуги зворотнього проксі-серверу, що надавало можливість ретранслювати запити клієнтів із зовнішньої мережі на один або декілька серверів розташованих у внутрішній мережі", - додають у Нацполіцї.

У Хмельницькому поліцейські провели одночасно п’ять санкціонованих обшуків і вилучили комп’ютерну техніку та гроші. Сума шкоди, завданої правовласникам буде встановлена після проведення усіх необхідних слідчих дій.

За даним фактом триває досудове розслідування за частиною 3 статті 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) КК України. Після отримання результатів експертиз вирішуватиметься питання щодо оголошення підозри учасникам злочинної групи.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую