ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

У Шепетівці податківці узяли «на гарячому» чергового бізнесмена

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 754
Підприємець сплатить чималий штраф
Підприємець сплатить чималий штраф. Фото: antikor.com.ua

Підприємець "найняв" нелегальних працівників.

Фахівці Головного управління ДФС у Хмельницькій області днями провели перевірку інформації про використання несумлінним роботодавцем праці найманих осіб. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Прибувши на місце ведення підприємницькою діяльності підприємця, який займається продажем будівельних матеріалів, перевіряючі виявили, що на місці продажу на роботодавця працює п’ятеро неоформлених працівників. Про що «сірі» найманці написали відповідні пояснення. А сам прихильник «тіньових» схем у бізнесі пояснив, що має одного офіційно оформленого на роботу найманого працівника, а цих п’ятеро нещодавно найняв і, мовляв, ще не встиг укласти з ними трудові угоди», - йдеться у повідомленні.

Так воно чи ні, але фактичною перевіркою зафіксовано порушення частини 1 та частини 3 статті 24 Кодексу законів про працю України.

Нагадаємо, що чинне законодавство на сьогоднішній день передбачає за допуск кожного працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) фінансову відповідальність роботодавця у розмірі 30 мінімальних зарплат. При розмірі мінімальної зарплати 3 723 гривні наразі це становитиме 111 690 грн.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео